Nazywam się Angelika Cisek

Jestem założycielką Agencji Ślubnej Bisou Atelier z siedzibą w Warszawie. Pasja połączona z wieloletnim doświadczeniem, pozwoliła mi zbudować własną markę, w której mocnym akcentem jest skupianie się na indywidualnej historii każdej Pary Młodej. Poprzez szczegółowość i personalność projektów, staram się uwydatnić to co najpiękniejsze – prawdziwe emocje, których nie może zabraknąć w tym najważniejszym dniu.

Kieruję się zasadą, iż kluczem do stworzenia idealnej uroczystości, jest zrealizowanie wizji Pary Młodej z jednoczesną dbałością o estetykę, profesjonalizm oraz staranne wyselekcjonowanie podwykonawców.

Bisou w potocznym tłumaczeniu z języka francuskiego na język polski, oznacza: pocałunek, buziak lub całus. Gest ucieleśniający pełną i różnorodną gamę uczuć, takich jak: miłość, szczerość, tęsknotę oraz wdzięczność. Moje Atelier jest miejscem, w którym spotyka się nieszablonowość i docenia piękno. To warsztat, w którym marzenia oparte na fundamentalnej wartości jaką jest miłość, stają się rzeczywistością.

Close

Dbałość o każdy szczegół sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się dla Was urzeczywistnieniem marzeń.

Instagram

@bisouatelier.weddings

Media społecznościowe

angelika.cisek@bisouatelier.pl