Image Alt

współpraca

01

POZNAJMY SIĘ

Znam wiele miłosnych historii. Każda z nich jest inna, jednak z każdą kolejną inspiruję się coraz bardziej. Spotkanie przy kawie - to tutaj jest nasz początek, a zarazem świetna okazja bym mogła poznać Wasze potrzeby i wizję o tym, jak według Was powinien wyglądać ten najważniejszy dzień. Koncentrując się w pełni na rozmowie, poznaję Was i szukam Waszego osobistego stylu. Przeplatając w głowie design z pełną koncepcją uroczystości, przygotowuję wstępny zarys oferty.

02

POROZMAWIAJMY

Za organizacją ślubu i wesela stoi zespół ludzi, który wymaga od Pary Młodej decyzyjności i poświęcania sporej ilości cennego czasu. Jako wedding planner na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia selekcjonuję podzespoły i dbam o formalne aspekty podpisywanych z nimi umów. Doradzam i rozwiewam wszelkie wątpliwości na każdym etapie przygotowań uroczystości. Dzięki temu nie musicie być jednocześnie muzykiem, inspektorem Michelina, Sommelierem i specjalistą od montażu hali namiotowych.

03

STWÓRZMY COŚ WSPÓLNIE

Do wielkiego dnia coraz bliżej. Czas zadbać nie tylko o oprawę kościoła i sali weselnej, ale i o Was. Mood board, przymiarki, degustacje - zapraszam w tą piękną podróż, w której Wy jesteście wizjonerami, a ja realizatorem. Staranne dopracowanie scenariusza pozwoli Wam płynnie przechodzić pomiędzy decydującymi komponentami przyjęcia, jak również podkreślić istotę tradycji w Waszej uroczystości.

04

CELEBRUJMY W PEŁNI

Radość, euforia, zabawa - to niezapomniane dla Was momenty w tym najpiękniejszym dniu. Jestem tam z Wami, czuwając nad wszystkim, reagując odpowiednio na każdą sytuację, ciesząc się tym, że spełniliśmy Wasze marzenia, czerpiąc zarazem szczere spełnienie z tego, że nasza wspólna przygoda się kończy, a Wasza zaczyna. Bisou!

Close

Dbałość o każdy szczegół sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się dla Was urzeczywistnieniem marzeń.

Instagram

@bisouatelier.weddings

Media społecznościowe

angelika.cisek@bisouatelier.pl