Kasia & Konrad 18 sierpnia 2023 roku

Motyw dark wedding na przyjęciu Kasi i Konrada był niezwykle interesującym i odważnym wyborem na ślubną scenerię!

Przeplatające się odcienie czerwieni oraz czerń z pewnością powodowały niemałe zaskoczenie na twarzach Gości!
Tajemniczość, niosła wyjątkową aurę elegancji i niepowtarzalności.

Ceremonia cywilna odbyła się plenerowo, w otoczeniu malowniczych Łazienek Królewskich.

Chcąc zachować spójność wybranego motywu w ślubnej dekoracji, dobrano czarne krzesła oraz bukiet dla panny młodej z ciemnej cantedeski. Stanowiły przepiękny kontrast do białej sukni jak również czerwonych kwiatów znajdującym się w ślubnej scenerii. We wnętrzu restauracji Belvedere także pojawiły się wyrafinowane dodatki jak szklane misy czy czarne świece będące unikatowym i jakże stylowym uzupełnieniem!

W chwilach, gdy drzwi wejściowe restauracji uchylały się, a nowi goście przekraczali próg, melodyjne dźwięki fortepianu zwiększały swoją intensywność. Przyjęcie weselne nabierało tempa, prowadząc gości ku przyjemnemu wieczorowi pełnemu smaków i unikalnych doznań kulinarnych.
Wspaniałą atmosferę umilił także pierwszy toast, który był niespodzianką dla gości a także dla samego pana młodego!

Przemowa panny młodej, okazała się być esencją humoru i miłości… !
 Słowa wdzięczności dla męża za „odpowiednie ubranie się, umycie i punktualność” rozbawiły wszystkich zgromadzonych!

Jako Agencja ślubna tworząca ponadstandardowe projekty, zadbaliśmy także o personalizowane atrakcje: Live cooking, synchroniczny show baletnic zapowiadający pojawienie się czarnego tortu, ściankę do robienia zdjęć z ciekawostkami na temat pary młodej oraz wspaniałym

atrybutem w postaci 400 kg sztangi do podnoszenia ciężarów!

Nie tylko dostarczyła ona gościom rozrywki, ale także stworzyła oryginalne i zabawne wspomnienia z tej wyjątkowej uroczystości. Kolejnym „przystankiem” zapisującym się w pamięci była pocztówkowa księga gości! Ten oryginalny pomysł umożliwił wszystkim bliskim wyrażenie swych życzeń w niezwykle osobisty sposób!

(Jeśli jesteście ciekawi naszych interaktywnych pomysłów koniecznie zaglądnijcie do pozostałego portfolio naszych wyjątkowych par!)

Uroczystość w wybranym motywie, okazała się być fantastycznym wyborem dla Kasi i Konrada, którzy od samego początku poszukiwali czegoś niekonwencjonalnego, a zarazem pełnego elegancji!

Kontrasty między ciemnymi odcieniami dodatków a subtelnym półmrokiem świec stworzyły niepowtarzalne ujęcia, które wyglądały niczym dzieła sztuki! To zasługa także dobrego fotografa, który dołożył wszelkich starań, by każda klatka podkreślała wyjątkowość tej nietypowej ślubnej scenerii.

Nie pozostało mi nic innego – jak zaprosić Was do obejrzenia portfolio, gdzie każda fotografia jest kawałkiem tej niezwykłej opowieści!

 

 

We współpracy z:
zdjęcia: @adamtrzcionka_fotografia
miejsce: @belvedere_wedding_club
dekoracje: @mizuflowerdesign

Dziękuję! Bez Was nie zanurzylibyśmy się w tej elegancji!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Close

Dbałość o każdy szczegół sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się dla Was urzeczywistnieniem marzeń.

Instagram

@bisouatelier.weddings

Media społecznościowe

angelika.cisek@bisouatelier.pl