LUXURY WEDDING PATRYCJI I WOJCIECHA

Patrycja & Wojciech 25 maja 2023 roku

W tym dniu zgadzało się wszystko!

Każdy ze współpracujących podwykonawców oddał całe serce by przyjęcie Patrycji i Wojciecha można było nazwać prawdziwym Luxury Wedding!

 Półtoraroczny czas przygotowań Para Młoda postanowiła uczcić w gronie najbliższych im osób. Dlatego też pre wedding dinner było wspaniałą okazją do  „wydłużenia” i celebrowania najważniejszych chwil w ich życiu! Uroczysty weekend rozpoczął się od piątkowej kolacji powitalnej i trwał do niedzielnych poprawin.

Ślub odbył się w sobotnie popołudnie w jednym z Warszawskich kościołów. Odległość od miejsca uroczystości mogłaby być niemałym wyzwaniem gdyby nie skrupulatne przygotowanie harmonogramu pracy stylistek, umożliwiającego bezstresowe przygotowania. Wyjątkowym rozładowaniem emocji pary młodej okazał się być first look, który zaaranżowaliśmy przy wyjątkowej oprawie. Emocji jednak nie było końca ale to pozostawię już we wspomnieniach samej pary młodej.

Wysoka estetyka jak i jakość miały znaczenie dla Patrycji i Wojciecha nie tylko w kwestii doboru dodatków. W czasie całej współpracy nieustannie skupialiśmy się na wyselekcjonowaniu odpowiedniego poziomu usług danych podwykonawców. Dlatego też ogromnym dla mnie wyróżnieniem było móc oglądać Patrycję w jedwabnym szlafroku Margo z mojej jedwabnej kolekcji byBisou. Na przyjęciu pojawiła się także stacja Live cooking z owocami morza, kurtyna zimnych ogni, przemowy i liczne zabawy integracyjne dla Gości.

Uwielbiam absolutnie każde zdjęcie z uroczystości Patrycji i Wojciecha!
I owszem – potrafię z uśmiechem je przeglądać dziesiątki razy 🙂
Może to być kwestia słabości do tego co robię lub sporego sentymentu jakim ich darzę!

Żebyście choć trochę poczuli to o czym mówię scroll’ujcie i sprawdźcie czy choć przez chwilę uniesie się kącik Waszych ust!

Wciąż powracają emocje, adrenalina i satysfakcja z bycia tak blisko. Dziękuję za piękne wzruszenia i wspólny czas razem. Niech Wasza miłość rozkwita i każdego kolejnego dnia, staje się coraz silniejsza od poprzedniego! <3

 

 

We współpracy z:
zdjęcia: @Malachowski.sebastian
szlafrok z jedwabiu: @Bisouatelier.weddings
film: @Whitestory.pl
miejsce: @Palacmalawies_wedding
dekoracje: @Dekoracje_carmenflor

Dziękujemy!

 

 

Wskazówka – Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba każdej Pary Młodej! 🙂

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Close

Dbałość o każdy szczegół sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się dla Was urzeczywistnieniem marzeń.

Instagram

@bisouatelier.weddings

Media społecznościowe

angelika.cisek@bisouatelier.pl