LUXURY WEDDING PATRYCJI I WOJCIECHA

Patrycja & Wojciech 25 maja 2023 roku

W tym dniu zgadzało się wszystko!

Każdy ze współpracujących podwykonawców oddał całe serce by przyjęcie Patrycji i Wojciecha można było nazwać prawdziwym Luxury Wedding!

 Półtoraroczny czas przygotowań Para Młoda postanowiła uczcić w gronie najbliższych im osób. Uroczysty weekend rozpoczął się od piątkowej kolacji powitalnej i trwał do niedzielnych poprawin. Zaplanowanie pre wedding dinner było wspaniałą okazją do  „wydłużenia” i celebrowania najważniejszych chwil w ich życiu!

Ślub odbył się w sobotnie popołudnie w jednym z Warszawskich kościołów. Odległość od miejsca uroczystości mogłaby być niemałym wyzwaniem gdyby nie skrupulatne przygotowanie planu pracy: stylistek, fotografów, filmowców jak i harmonogramu dla samej pary młodej – umożliwiającego bezstresowe przygotowania! Wyjątkowym rozładowaniem emocji – jak wspomina sama para młoda – okazał się być ich first look, który zaaranżowaliśmy przy przepięknej oprawie muzyki i świec. To jedna z tych wyjątkowych ale i nielicznych chwil w tym dniu, które przy tak dużej eskalacji uczuć mogły być spędzone „tylko we dwoje”.
Szczegóły pozostawiam już we wspomnieniach własnych i samej pary młodej.

Wysoka estetyka jak i jakość miały znaczenie dla Patrycji i Wojciecha nie tylko w kwestii doboru dodatków. W czasie całej współpracy nieustannie skupialiśmy się na wyselekcjonowaniu odpowiedniego poziomu usług danych podwykonawców. Dlatego też ogromnym dla mnie wyróżnieniem było móc oglądać Patrycję w jedwabnym szlafroku Margo z mojej jedwabnej kolekcji byBisou. Na przyjęciu pojawiła się także stacja Live cooking z owocami morza, kurtyna zimnych ogni, przemowy i liczne zabawy integracyjne dla Gości.

Uwielbiam absolutnie każde zdjęcie z uroczystości Patrycji i Wojciecha!
I owszem – potrafię z uśmiechem przeglądać je dziesiątki razy 🙂
Może to być kwestia słabości do tego co robię lub sporego sentymentu jakim ich darzę!

Żebyście choć trochę poczuli to o czym mówię scroll’ujcie i sprawdźcie czy choć przez chwilę uniesie się kącik Waszych ust!

Wciąż powracają emocje, adrenalina i satysfakcja z bycia tak blisko. Dziękuję za piękne wzruszenia i wspólny czas razem. Niech Wasza miłość rozkwita i każdego kolejnego dnia, staje się coraz silniejsza od poprzedniego! <3

 

 

We współpracy z:
zdjęcia: @Malachowski.sebastian
szlafrok z jedwabiu: @Bisouatelier.weddings
film: @Whitestory.pl
miejsce: @Palacmalawies_wedding
dekoracje: @Dekoracje_carmenflor

Dziękujemy!

 

 

Wskazówka – Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba każdej Pary Młodej! 🙂

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Close

Dbałość o każdy szczegół sprawi, że ten wyjątkowy dzień stanie się dla Was urzeczywistnieniem marzeń.

Instagram

@bisouatelier.weddings

Media społecznościowe

angelika.cisek@bisouatelier.pl